Ata aki e lista di ganadornan den competencia di landamento escolar

Siguientemente e atletanan ganador den cada categoria y  disciplina:

Mucha muher 8 aña y mas hoben den disciplina di Breastroke

1 Merryweather, Katherine De Schakel 31.00

2 van der Linde, Aryeana Colegio Sagrado Curason 31.45

3 Ras, Alyssa Scol Basico Washington32.59

Mucha muher 8 aña y mas hoben den disciplina di Freestyle

1 Arends, Isabella De Schakel 27.19

2 Tjon, Rovanne Colegio Sagrado Curason 28.75

3 Hernandez, Layla Prinses Amalia School 30.88

Mucha muher 9-10 aña den disciplina di Breastroke

1 Vergara, Alicia Scol Basico Washington 25.29

2 Mosch, Jenna St. Anna School 26.15

3 Hernandez, Ava Colegio Conrado Coronel 26.40

Mucha muher 9-10 aña disciplina di Freestyle

1 Hernandez, Ava Colegio Conrado Coronel 20.50

2 Vergara, Alicia Scol Basico Washington 20.78

3 Peterson, Sofia Scol Basico Washington 21.20

Mucha muher 11-12 aña den disciplina di Breastroke

1 Kock, Dianthe Colegio Sagrado Curason 24.79

2 Tromp, Ginni Colegio Felipe B. Tromp 26.44

3 Croes, Daliany Colegio San Hose 27.09

Mucha muher 11-12 aña den disciplina di Freestyle

1 Kock, Dianthe Colegio Sagrado Curason 17.64

2 Tromp, Joya Scol Basico Washington 20.29

3 Ng, Magdalena Scol Basico Washington 21.10

Mucha Homber 8 aña y mas hoben den disciplina di Breastroke

1 Rasmijn, Neymar Scol Primario Kudawecha 29.55

2 van der Poel, Fedde  De Schakel 30.15

3 Martijn, Kiandro Scol Basico Xander Bogaerts 30.47

Mucha Homber 8 aña y mas hoben den disciplina di Freestyle

1 Rasmijn, Neymar Scol Primario Kudawecha 22.57

2 Koolman, Aiden Colegio Sagrado Curason 23.37

3 Martijn, Kiandro Scol Basico Xander Bogaerts 23.44

Mucha Homber 9-10 aña den disciplina di Breastroke

1 Hermanus, Trevor Scol Basico Washington 24.48

2 Leer, Kayden Scol Basico Washington 27.82

3 Coffie, Zachary Colegio Sagrado Curason 28.60

Mucha Homber 9-10 aña disciplina di Freestyle

1 Hermanus, Trevor Scol Basico Washington 19.03

2 Leer, Kayden Scol Basico Washington 20.29

3 Coffie, Zachary Colegio Sagrado Curason 20.84

Mucha Homber 11-12 aña den disciplina di Breastroke

1 Ruiz, Derson Colegio Sagrado Curason 24.79

2 Anthony, Xylan Fatima College 25.93

3 Maduro, Yeshua Colegio Sagrado Curason 26.84

Mucha Homber 11-12 aña den disciplina di Freestyle

1 Ruiz, Derson Colegio Sagrado Curason 18.28

2 Anthony, Xylan Fatima College 18.64

3 Jonkhout, Derrick Mon Plaisier Basis School 19.27

Pa resultado di tur participante por subi e Facebook di IBiSA y via e link ta yega n’esaki.